• Новітні соціально-економічні стратегії
  • Система захисту прав споживача
  • Система управління ринком споживання
  • Механізм швидкої капіталізації економіки

В черзі на житло та авто:

1797
Як отримати УКС

УМОВИ БЕЗКОШТОВНОГО ОТРИМАННЯ УНІВЕРСАЛЬНОЇ КАРТКИ СПОЖИВАЧА (УКС)

Через пункти їх видачі. Необхідно мати з собою оригінали паспорту громадянина України та ІПН (ідентифікаційний податковий номер). Підписав анкету ПроЗет (підписав таким чином публічний договір ПроЗет) та поповнивши УКС на початкову суму від 1 000 грн. ви отримуєте УКС. З моменту її отримання вона є активована та має ліміт отримання будь яких товарів чи послуг ПроЗет на всій території України на суму від 1 050 грн. (автоматично до суми поповнення додається 5%). Ваше поповнення УКС - це оплата товарів чи послуг ПроЗет у всіх торгових системах ПроЗет.

2. Через інтернет магазини ПроЗет по послузі «безкоштовна доставка товарів до дому». Картка доставляється під час першого замовлення товарів ПроЗет. Товари можна замовити через стіл замовлення інтернет магазину, або через консультаційний центр ПроЗет (зі всіх телефонів України дзвінки безкоштовні) 0800 60 00 77. Споживачу потрібно мати копії та оригінали паспорту громадянина України та ІПН. Заповнити анкету через інтернет. Мінімальна сума замовлення товарів до дому – 400 грн. Розрахунок за доставлені товари – готівковий, через кур’єра доставки, якому передаються копії документів в обмін на УКС. В подальшому ви можете розраховуватися за доставку товарів до дому готівкою, або поповнити УКС та проводити розрахунки через особистий кабінет. Перше поповнення УКС від 1 000 грн. в подальшому на будь яку суму, яку приймають термінали поповнення.

Ліміт безкоштовної розстрочки на придбання товарів працює наступним чином: Перший ліміт відкривається на суму 700 грн. Обов’язкова умова – поповнити УКС на суму не менше 1 000 грн.

При бажанні отримання ліміту безвідсоткової розстрочки на придбання товарів чи послуг ПроЗет Вам необхідно направити заявку на створення ліміту безвідсоткової розстрочки на придбання товарів чи послуг в системі ПроЗет через інтернет - особистий кабінет, або замовити таку послугу через консультаційний центр ПроЗет. В подальшому сума ліміту безвідсоткової розстрочки на придбання товарів чи послуг ПроЗет вираховується наступним чином: ліміт розстрочки встановлюється не більше 50% від загальної суми поповнення УКС за попередній місяць. Максимальна сума ліміту 70 000 грн.