• Новітні соціально-економічні стратегії
  • Система захисту прав споживача
  • Система управління ринком споживання
  • Механізм швидкої капіталізації економіки

В черзі на житло та авто:

1797
Питання-Відповіді

Ваша програма нагадує «піраміду». Це так?
Фінансова піраміда працює по принципу: взяти в наступного – віддати попередньому! Якщо наступний не дав – піраміда розвалюється.
Програма не пропонує навідь заманювати сусіда. Беручи участь в Програмі, Ви нічого не вкладаєте, а значить нічим не ризикуєте і нічого не втрачаєте.

Звідки гроші на довготермінову розстрочку квартири?
Програма здійснює перерозподіл видатків виробників. Частину коштів, які сьогодні закладені Виробником в структурі ціни товару (наприклад на рекламу), Програма економить і направляє Споживачу у вигляді живих коштів та розстрочки житла. Чим більше Ви купуєте товарів-учасників, тим швидше Ви «окупаєте» свою квартиру.

Які на справді ризики?
Ризикує той хто не бере участь в Програмі.

Я живу в маленькому містечку. Товарів Програми не має. Де мені брати товари і як я можу отримати житло?
Через поштове відділення Вашого містечка Ви можете замовити Універсальну Картку Споживача. Встати на чергу. Товари кожного разу замовляти через стіл замовлень колл-центру Програми на суму не менше ніж 400 грн. Загальна сума придбання товарів ПроЗет для того, щоб рухатись по черзі на придбання житла становить 700 грн в місяць, для придбання авто – 2 000 грн в місяць.

Я не хочу бути прив’язаним на 45 років до виплати квартири! Як бути?
Якщо Ви хочете переїхати в інше місто, під час сплати квартири Ви можете: розірвати договір та отримати 50% сплаченої суми, або провести обмін квартир через Програму.

Чи можу я достроково сплатити за квартиру?
Так. Ви це можете зробити в будь який момент, або скорочувати термін сплати, купуючи товари на суму щомісяця, більшу ніж 700 грн Кожні наступні 700 грн щомісяця, скорочують термін сплати на один рік. Наприклад: щомісячно, на протязі року, купуючи товари з логотипом Програми на суму 3 500 грн., термін сплати скоротиться не на один, а на п’ять років. Сума щомісячних внесків не міняється.
ВАЖЛИВО: Процес викупу майбутньої квартири розпочинається ще в період очікування в черзі. Наприклад: під час перебування на черзі, купуючи товари з логотипом Програми на протязі п’яти років на суму 32 200 грн щомісяця, Ви за 5 років сплачуєте повну вартість квартири не залежно від її вартості.

Якщо я не маю банківської картки і нею не користуюсь, як я буду приймати участь в Програмі?
Універсальна Картка Споживача надає право всім громадянам які досягли повноліття приймати участь в Програмі. Вона не є банківською карткою. Це корпоративна картка ПроЗет. Отримати її можна через стіл замовлень товарів з доставкою до дому.

Це лохотрон. Я вам не вірю. Докажіть?
Доказ простий: побачити Програму в дії. Далі добровільний вибір кожної людини. Хочу брати участь – купую товари Програми. Не хочу брати участі – купую будь які товари не звертаючи увагу на знаки.

Яка мінімальна вартість 1кв.м. житла у Львові?
Індивідуально до кожного об’єкту.

Який мінімальний термін оплати всієї вартості житла?
5 років. Купуючи товари з логотипом Програми на суму 32 200 грн щомісяця, Ви за 5 років сплачуєте повну вартість квартири.

Чи можна зробити договір дарування ще не виплаченого житла?
Виплачена власником частина коштів за житло, є об’єктом наслідування та дарування.

Навіщо мені картка, якщо я вже купив за договором квартиру?
Картка учасника Програми і придбання через неї товарів зі знаком Програми надає Вам як право отримати цю квартиру в довготермінову розстрочку, так і можливість скорочувати термін виплат за неї. Умови придбання квартири у довгострокову розстрочку, передбачають щомісячну сплату через картку учасника внесків розстрочки, комунальних платежів та придбання товарів на суму від 700 грн.

Чи передбачені штрафи за, непридбання товарів на суму 700 грн.?
Щомісячне придбання Вами товарів-учасників Програми забезпечує саму можливість надання житла в довготермінову розстрочку. Якщо Ви, без попередження про неможливість здійснення покупки (відпустка, відрядження, хвороба і т.і.), не купуєте товари протягом 3 місяців, ви перестаєте бути учасником ПроЗет. А це значить, що ви позбавляєтесь будь яких привілеїв ПроЗет, в тому числі і на відтермінування платежів по викупу квартири, і страхування і так далі.

Як побачити просування по черзі?
На офіційному сайті Програми Ви матимете можливість відслідковувати просування черги та перспективу свого особистого номеру черги.

Що купувати і де?
Асортимент товарів постійно збільшується. Придбати тоар можна як у магазинах-учасниках Програми, так і через службу безкоштовної доставки.

Купівля квартири відбувається за яким договором?
Договір довгострокової аренди з правом викупу. З текстом договору можна ознайомитись ТУТ.

Якщо щось трапилося з людиною яка уклала договір, як з квартирою і виплаченними грошима?
Викуплена частина житла є об’єктом спадкування. Подальшою долею квартири та виплаченою сумою коштів розпоряджається спадкоємець, згідно чинного законодавства України

Людина не може платити за квартиру і родичі не можуть що буде з уже виплаченними грошима?
Є можливість дострокового розірвання договору, та отримання 50% всієї сплаченої суми.

Якщо людина розраховувала на великий дохід і взяла 3-4 кімн квартиру, частину грошей виплатила, а більше платити не здатна. Чи можна поміняти на меншу?
Так. Ця можливість завжди існує. Програма здійснить перерахунок і запропонує найкращі умови.

Якщо не можу платити припустимо місяці три по хвороби або з втратою роботи чи можна оформити відстрочку?
Так. Якщо Вами буде вчасно попереджено та підтверджено відповідними документами, то Програма оформить Вам «канікули».

Хочу обладнання «розумний будинок», хочу ванну і кухню повністю обладнані, а меблі в кімнати є свої. Так можна?
Можна.

Хочу в цьому ж будинку паркомісце відразу - можна?
Якщо в наявності будуть вільні паркомісця, така можливість передбачена.

Чи будуть у вас акції з розіграшу квартир за номером картки як в Епіцентрі?
Так. Програма передбачає розіграші за номером картки і побутової техніки, і квартир, і різноманітних туристичних поїздок.

Чи передбачено програмою продовження виплати кредиту за квартиру іншою людиною, в разі смерті особи, яка сплачувала розстрочку?
Виплачена частина коштів за житло, є об’єктом спадкування. Подальшою долею квартири та виплаченою сумою коштів розпоряджається спадкоємець, згідно чинного законодавства України

Якщо людина сплачує однокімнатну квартиру, а з часом хоче придбати квартиру з більшою площею, замість однокімнатної? Чи передбачена доплата за більшу площу і зміну квартири?
В цьому випадку передбачено можливість обміну та відповідного перерахунку платежів.

Яка приблизно передбачена ціна в місяць на виплату 2-х кімнатної квартири?
Ціна квартири залежить як від класу житла, так і від регіону. Приблизно, в середньому, розмір щомісячного внеску за 2-х кімнатну квартиру становитиме від 2000 грн.
Чи впливає інфляція на виплати за квартиру?
Ні, не впливає. Розмір щомісячних внесків встановлюється в день підписання договору і є НЕЗМІННИМ на весь термін виплат.

Як впливає купівля товарів за карточкою Програми - ЗЕТ на термін сплати розстрочки?
Картка учасника Програми і придбання через неї товарів зі знаком Програми надає Вам як право отримати цю квартиру в довготермінову розстрочку, так і можливість скорочувати термін виплат за неї, купуючи товари на суму щомісяця, більшу ніж 700 грн. Кожні наступні 700 грн щомісяця, скорочують термін сплати на один рік. Наприклад: щомісячно, на протязі п’яти років, купуючи товари з логотипом Програми на суму 4 200 грн., термін сплати скоротиться не на один, а на п’ять років. Сума щомісячних внесків не змінюється.
ВАЖЛИВО: Процес викупу майбутньої квартири розпочинається ще в період очікування в черзі. Наприклад: під час перебування на черзі, купуючи товари з логотипом Програми на суму 32 200 грн щомісяця, Ви за 5 років сплачуєте повну вартість квартири.

Чи застрахований власник квартири та які умови виплати за страховими випадками?
Ні. Власник квартири може на бажання оформити страховий поліс, згідно чинного законодавства України.

Якщо в районі проживання відсутні магазини з товарами програми. Як це впливає на просування черги на квартиру, або виплату кредиту за неї?
Якщо в районі проживання немає магазинів з товарами-ЗЕТ, Ви можете скористатись службою безкоштовної доставки.

Якщо людина стояла на черзі з 2013 року за карточкою ОКСІ банку чи зберігається за нею черга?
Так. Черга збережена.

Який перший внесок за кредитування квартири?
Перший внесок ВІДСУТНІЙ.

Якщо черга підійшла, а людина по тим чи іншим причинам не спроможна заключити договір на придбання квартири чи переноситься черга?
Першочерговість буде збережена так довго, поки Ви приймете рішення скористатись, або напишете заяву, про зняття Вашого облікового запису.