• Новітні соціально-економічні стратегії
  • Система захисту прав споживача
  • Система управління ринком споживання
  • Механізм швидкої капіталізації економіки

В черзі на житло та авто:

1797
Інформація для споживача

ПОКРОКОВІ ДІЇ СПОЖІВАЧІВ В ПРОЗЕТ

1. Крок перший. Отримання УКС.

- Заповнити АНКЕТУ на сайті
- Замовити безкоштовну доставку товарів ПроЗет до дому на суму не менше 400 грн. (нагадуємо діє безвідсоткова розстрочка оплати товарів ПроЗет на початкову суму 700 грн.). Перелік товарів на сайті.

Нагадуємо!

- Отримання УКС є ОБОВ’ЯЗКОВИМ для участі в ПроЗет
Отримання УКС вимагає заповнення Анкети Учасника (підписання публічного договору), при наявності паспорту громадянина України таномеру платника податків

2. Крок другий. Участь в ПроЗет.

Власник УКС має право на отримання всіх тимчасових та постійних привілеїв ПроЗет. Власник УКС отримує всі привілеї ПроЗет. Нагадуємо: вся інформація для отримання привілеїв ПроЗет на сайті. Пам’ятайте, для зарахування вашої покупки в участь в ПроЗет Вам необхідно поповнити УКС та проводити розрахунки через неї, або замовляти товари через інтернет магазин ПроЗет.

Розрахунок через УКС (використання терміналів роздрібної торгівлі) відбувається відповідно до встановленого ПроЗет ліміту УКС.
Участь в ПроЗет безкоштовна та безпечна. Для користування УКС необхідно внести від 1000 грн. на р/р ПроЗет. (тимчасове відповідальне безкоштовне зберігання коштів на р/р ПроЗет відповідно до публічного договору, для придбання товарів та послуг ПроЗет). На внесену суму + додатковий встановлений ліміт ПроЗет Ви можете без обмежень отримати товари в будь якій установі де працює ПроЗет.

Інформація постійно оновлюється!
Слідкуйте за новинами на сайті!

Купуючи товари того чи іншого виробника, ми, Покупці, вкладаємо свої кошти у виробництво, тобто стаємо його спів-інвесторами, а це означає, що маємо право отримати дивіденди. Громадські Програми пропонують Виробнику визнати свого Покупця - ІНВЕСТОРОМ.
Такий Виробник позначає свій Товар ЗНАКОМ ПРОГРАМИ - ЗНАК ПРОГРАМИ

 

З цього моменту, кошти, що призначалися на РЕКЛАМУ даного Товару перенаправляються на створення БЛАГ для Покупця-Інвестора. Таким чином, повернення на рахунок Покупця 5% від вартості придбаного Товару, накопичувальний безкоштовний страховий поліс, різні безкоштовні послуги, довготермінова, безвідсоткова розстрочка платежів за житло, 15-ти денна безвідсоткова відстрочка платежів за товари повсякденного попиту та багато, багато іншого – це і є, належні Покупцю - дивіденди.

УВАГА! Участь в Програмі - безкоштовна!!!

ВАЖЛИВО: Програма не передбачає будь-якої монополізації чи нав’язування споживачам-учасникам Програми послуг окремого банку чи однієї платіжної системи, або безальтернативної пропозиції товарів.

Реалізація власного попиту кінцевим Споживачем на продукцію або послуги, щодо продукції і послуг суб'єктів господарювання-учасників «Програми ЗЕТ», є цілком добровільною, з можливістю припинити участь Споживача в Програмі пасивно – не виконуючи жодних умов участі в Програмі.

ПАМ’ЯТКА СПОЖИВАЧАМ ПРОДУКЦІЇ ТА ПОСЛУГ ЯКІ НАДАНІ В ПРОЗЕТ.

Якщо Ви ХОЧЕТЕ ЗМІНИТИ СВОЄ ЖИТТЯ НА КРАЩЕ ВЖЕ СЬОГОДНІ, ПРИЙМАЙТЕ АКТИВНУ УЧАСТЬ В ПРОЗЕТ ЯК ГОЛОВНИЙ ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ТА БЕЗЦІННИЙ ЕКСПЕРТ СПОЖИВЧОГО РИНКУ УКРАЇНИ.

Лише Ви та Виключно Ви можете і маєте на це право висловити своє «ганьба» або «дякуємо» представникам бізнесу в Україні. ПроЗет лише інструмент для виконання Вашого права!. Тому пропонуємо користуватися послугами сайта ПроЗет та консультаційного центру ПроЗет частіше. Ми тільки почали. Але почали, щоб бути для Вас корисними назавжди. Тому наперед вибачаємося за можливі тимчасові не зручності.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧА!

1. Розстрочка оплати товару. Важливо!

Безвідсоткова розстрочка оплати товару, відповідно до Законодавства України, є додатковими пільгами для Споживача, які обкладаються податком. Сума податку – ПДФО (18%) обчислюється відповідно до суми не сплаченого товару ПроЗет на кінець звітного року.

У випадку постійного вчасного погашення Споживачем його розстрочки (постійне замовлення товарів до дому, або оплата товару в роздрібній торгівлі постійно на протязі календарного року) всі податкові збори, які виникають на кінець року, за Споживача сплачує ПроЗет!

У випадку порушень строків сплати розстрочки без вагомих на то причин (без повідомлення про ці причини ПроЗет через консультаційний центр) всі податкові збори сплачує Споживач самостійно!

Що таке вчасне погашення розстрочки, або порушення строків її погашення?

Якщо Споживач отримав в розстрочку товари (послуги) ПроЗет і наступне придбання товарів кожні два тижня сплачується ним повністю, то розстрочка сплачується вчасно. Споживач може нею користуватися по життєво, всі податки за нього щороку сплатить ПроЗет.

Якщо Споживач не купляє більше товари ПроЗет, але через 15 днів сплатив за допомогою УКС на р/р ПроЗет всю суму розстрочки, вона погашена вчасно.

Якщо Споживач після отримання розстрочки перестав купляти товари ПроЗет і не сплачує за товари, отримані в розстрочку, він порушив умови ПроЗет!

Не буде вважатися за порушенням умов ПроЗет Споживачем, якщо він попав в скрутне становище (форс мажор) і про це повідомив вчасно ПроЗет.

Сплата Споживачем податкових зборів (у випадку порушення умов ПроЗет) не звільняє останнього від погашення розстрочки. Таким чином сплата податкових зборів буде відбуватися що року по життєво до погашення розстрочки. Увага! Будьте відповідальними самі перед собою!

2. Ціноутворення.

Ми всі розуміємо, що всі видатки по просуванню товару на ринку та його рекламі входять в собівартість продукції, яку ми купляємо. Виходячи з цього, в багатьох випадках, порушується основний принцип ринкової економіки «баланс ціни – якості» продукції. Іншими словами «Ми платимо не за внутрішній склад продукції, а за зовнішню рекламу, бренд та етикетку». Сьогодні, вітчизняні виробники, за відсутністю обігових коштів значно програють в рекламі, брендах та зовнішньому вигляді їх продукції перед імпортним товаром. В той же час якість цих товарів значно вища (або не поступається) імпортним товарам. Прагнення кожного споживача в придбанні реально якісного, а не «надутого» товару є для нас аксіомою.

Виходячи з вищенаведеного, для більш ефективного захисту вітчизняного виробника, для задоволення потреб населення в якості товарів та її відповідності ціновим критеріям, ПроЗет вводить постійно діючий «Випробувальний строк реалізації будь яких товарів та послуг» та поняття «Ринкова ціна товарів та послуг ПроЗет».

3. «Випробувальний строк реалізації будь яких товарів та послуг» . та поняття «Ринкова ціна товарів та послуг ПроЗет».

Всі товари та послуги ПроЗет повинні пройти випробувальний строк реалізації через систему «доставки товарів до дому», або іншу систему реалізації ПроЗет, до моменту представлення їх в розширену роздрібну мережу України (або пройти це випробування в окремій роздрібній мережі). Ринкова ціна ПроЗет формується виключно від відпускної ціни Виробника продукції. Відпускну ціну Виробник (або імпортер, або власник торгової марки) визначає самостійно. Під час випробувального строку реалізації товарів та послуг ПроЗет основним критерієм відповідності якості продукції її ціні (а лише це визначає подальшу участь цих товарів та послуг в ПроЗет) виступають зауваження та відгуки Споживачів.

Лише Ви та виключно Ви, Споживачі, маєте право бути «ЕКСПЕРТАМИ ЯКОСТІ» товарів та послуг на ринку України. Система ПроЗет надає Вам це право в режимі реального часу впливати на цінову політику виробників продукції!

Наприклад:
В систему ПроЗет ввійшли вироби легкої промисловості (наприклад костюми чоловічі) по ціні вищої за роздрібну ціну вітчизняних виробників, меншу за брендові імпортні товари, але по якості відповідні останнім. Ваші відгуки та побажання поширюють цей продукт на всю Україну.
В систему ПроЗет ввійшов продукт по завищеній ціни від якості цього продукту (макаронні вироби низької якості по ціні найвищого імпортного бренду). Ваші відгуки та побажання зупинять поширення цього продукту на всю Україну (або заставлять виробника корегувати свою цінову політику).

«Ринкова ціна товарів та послуг ПроЗет».

Всі ціни на продукції і послуги ПроЗет включно з нерухомим майном (квартири, будинки та інше) є ринковими, формуються як відпускні ціни виробників (будівельників, імпортерів, власників торгових марок) + видатки на їх реалізацію. ПроЗет не дає жодну націнку для отримання свого доходу. Дохід ПроЗет формується з оплати послуг та роялті в його адресу. Суми роялті та послуг створюються за рахунок економії сьогодні існуючих видатків виробників, імпортерів та будівельників. Це інноваційне ноу – хау ПроЗет, авторські права якого захищені.

ПроЗет не впливає на формування відпускної ціни виробників, імпортерів та будівельників.

Що таке ринкова ціна ПроЗет?

  1. Відпускна ціна постачальника + 12% логістичні видатки на доставку товарів до магазину + 25% середня націнка роздрібної мережі – ринкова ціна товарів повсякденного попиту ПроЗет.
  2. Відпускна ціна забудовника + матеріали облаштування + роботи облаштування + державний збір (податки, нотаріальні видатки та інше) – ринкова ціна нерухомого майна ПроЗет.
  3. На товари та послуги ПроЗет не діють жодні інші акції. Жодна акція ПроЗет не діє на інші товари чи послуги. Тому ринкові ціни ПроЗет можуть відрізнятися від інших пропозицій.

4. ПРОЗЕТ РЕАЛІЗУЄ СВОЇ ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ ВИКЛЮЧНО ПО РИНКОВИМ ЦІНАМ ПРОЗЕТ.